HAKKIMIZDA

2008 yılında Dijital Medya sektörüne, alanının uzman isimlerinden oluşan bir ekiple ve CityAjans ismiyle giren, 2021 yılında global pazara da açılarak adını WovAjans (World Of Vision) olarak değiştiren şirketimiz, iş prensibi olarak sunduğu hizmetlerde performansı ve kaliteyi hedef alıyor. Dijital dünyada alanında uzman ve deneyimli bir ekip tarafından kurulan WovAjans, müşterilerine dijital dünyada lazım olabilecek her türlü hizmeti sunuyor.

WovAjans; çalıştığı markalara sunduğu şeffaf ve ölçülebilir çalışma prensibiyle, sektörde kısa sürede haklı ve başarılı bir büyüme yakaladı.

10 kişilik profesyonel kadrosu ile WovAjans, bir firmanın internet üzerinde ihtiyacı olan tüm hizmetleri en profesyonel  ve hızlı şekilde almasını sağlar.

Ne Yapıyoruz ?

Biz, çevrim içi başarıya ulaşmalarına yardımcı olmak için iyi insanlarla ve iş ortaklarıyla çalışmayı seven sosyal medya uzmanı, yazılımcı, tasarımcı, iş geliştirme uzmanı, prodüksyon ekibi - kısaca, WovAjansız!

WovAjans, Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama, Influencer Marketing, IT Servisi ve Ağ çözümleri, Web Dizaynı, Tanıtım filmi ve prodüksiyon hizmetleri, profesyonel fotoğraf ve profesyonel video çekimi, içerik pazarlama, haber ve medya hizmetleri, PR ve organizasyon gibi birçok konuda profesyonelce hizmet vermekte.

Unutmayın, WovAjans ailesinde size özel bir çözümümüz de mutlaka var.

Neden Biz ?

Üretmeyi seviyoruz ve başkalarının da üretikleri şeylerde başarılı olmasına yardım ediyoruz.

Yaptığımız her işte mutlaka en yüksek başarıyı hedefleriz. Müşteri memnuniyeti önceliğimiz, müşterimizin isteklerini iyi anlar ve profesyonelce çözüm üretiriz.

Bu nedenle de Türkiye'nin en büyük markalarının ve influencerlarının dijital dünyadaki partneri olmuş durumdayız.