WEB YAZILIM

WEB YAZILIM

Web Yazılım

Web yazılım ; web sitesinde yer alması istenilen bütün eklentilerin ve kontrollerin bir arada bulunmasını sağlayan bir bütündür. Web yazılımının sayesinde oluşan bu durum kullanıcının gördüğü ve göremediği bölüm olarak iki farklı aşamada incelenir. Kullanıcıların görebildiği evrede; web sitesi logosu, web tasarımı ve teması barınır . Görülemeyen aşama ise panel, arka plan yani web sitesinin beyni olarak isimlendirilen kısımdır.

 Web yazılımına yeni soluk getiren Wov Ajans yapımları sayesinde uygun web sitesi oluşumlarına erişmeniz kolaylaşıyor. Web sitenizle alakalı isteklerinizi can kulağıyla dinleyen uzmanlarımız sayesinde ortaya istendik sonuçlar çıkartıyoruz. Taleplerinizin kıymeti olduğunu düşünüyor ve uzmanlıklarımızla birleştiriyoruz.

Web Tasarım Yazılım Çeşitleri

Web tasarım yazılım çeşitleri son derece geniş bir skalada incelenebilir. Wov Ajans olarak en sık kullanılan web yazılımlarından nadir kullanılan yazılım çeşitlerine kadar tüm taleplere cevap veren uzmanlarımızla memnuniyet odaklı çalışıyor, hizmet sonrası servislerimizi beğeninize sunuyoruz. En sık kullanılan web yazılımlarımızın bazı ayrıntılarını inceleyebilirsiniz;

·         HTML; kullanımı en basit olan web yazılımlarından biridir. Bu yazılım vasıtasıyla; web sitesinin sahibi olan birey, internet kullanıcısının nerede neyi göreceğine karar verebilir ve kullanıcının site üzerinde en ufak bir değişiklik yapabilmesinin önüne geçer.

·     PHP, Flash, Java Script, ASP ve PHP de HTML dilleri, hazırlanan web sayfalarına farklı işlevler katmak için ortaya çıkan yazılım dilleridir. Her bir yazılım dilinin işlevi birbirinden farklıdır ve taleplerinize tamamen cevap verebilmektedir. Fonksiyonel özelliklere sahip yazılımların web sitesinin bel kemiğini oluşturan bir yapıları vardır.

Web yazılımını web siteniz içerisinde dilediğiniz farklı özelliklere çevirmek için inovatif olarak kullanıyoruz. Bu konuda örnek sunacak olursak; web sitenizde bir yönetim paneli açmak istiyorsunuz ve bu özel panel aracılığıyla sitenizin içeriğini değiştirmeyi talep ediyorsunuz. Bütün bu işlemleri yapabilmeniz adına her an web yazılımı kullanmanız gerekir. Kullanıcı deneyimini üst düzeyde tutan web yazılımlarımız SEO, içerik girişi gibi sonra ki süreçleri kolaylaştırmak üzere hassasiyetle oluşturulmaktadır.

 

Diğer Hizmetlerimiz