WEB TASARIM

WEB TASARIM

Web Tasarım
Web tasarımı; metinler, görseller gibi gözle görülen ve görülmeyen unsurlardan meydana gelen web sayfası içeriklerinin web sitesi kullanıcılarına belirli bir düzen biçiminde sunumudur. Herhangi bir web sitesinin tasarımını yapabilmemiz adına ilk olarak bir projeye gereksinim duyulur. Firma, marka, ürün ya da şahıs web tasarım üretimimizin temel konusunu yaratır. Wov Ajans’ın bünyesine kattığı web tasarım referansları sizlere olgun bir tecrübe sunmaktadır.

Web Tasarım Aşamalarımız
Web tasarım aşamalarımızı sürekli iletişim ile kuruyoruz. Sektöre ve web sitesinin kullanıcı odağına göre hazırlanan web tasarımlarınız özenle hazırlanıyor. Bahsi geçen aşamalar tam olarak 7 tanedir.

1.       Projenin Saptanması
2.       Kurumsal Kimlik Çalışması
3.       Grafik Tasarım Çalışmaları
4.       Her Web Sayfasının Kodlanması
5.       İçeriklerin Entegrasyonu
6.       Web Sitesinin Test Evresi
7.       Web Sitesinin Yayına Girmesi

Bu 7 adımdan herhangi bir tanesi atlanırsa diğer adıma geçilmesi imkansızdır. Çünkü her bir aşama tepeden tırnağa birbiriyle bağlantı içerisindedir.

Web siteleri her zaman belirli kodların birleşmesi sonucunda oluşturulur. Kodlama yapan uzmanımız sektörel gereklilikleri ve analizleri gerçekleştirerek tasarım oluşturmaktadır. Farklı kodlama dillerinde tecrübeli olarak tasarım gerçekleştirebiliyor ve isteklerinizi can kulağı ile dinliyoruz. Temel programlama dillerinden C, C++ ya da Java olarak bilinen kodlamalar web tasarımlarınızda kullanılıyor. Bu diller başlangıç düzeyine uyum sağlar. Başlangıç kısmında kısa ve kolay komutlar yer alır. İlerledikçe web sitenizin şekillendiğini görmeye başlarsınız. Web tasarımı ve kodlama sayesinde birçok türde site oluşturulur.

Diğer Hizmetlerimiz