TANITIM FİLMİ VE PRODÜKSYON HİZMETLERİ

TANITIM FİLMİ VE PRODÜKSYON HİZMETLERİ

Tanıtım Filmi ve Prodüksiyon Hizmetleri

Günümüzde, görsel etkileşim oldukça önemli bir yere sahiptir. İnsanlara doğru ve hızlı ulaşabilmek ve hizmetlerinizi tanıtmak için aracı olan yayıncılık sektöründe; reklamlar, klipler ve belgeseller gibi  tanıtım filmlerini hazırlayan Wov Ajans marka sunumunuzu profesyonel olarak tamamlıyor.

Tanıtım filmi, firmanızın sunduğu ürün ve hizmetleri en şeffaf haliyle hedef kitleye tanıtmanıza imkan tanır. Vermiş olduğunuz hizmeti, gerçekleştirilen aktiviteleri, hizmet işleyiş şeklini ve daha birçok ayrıntıyı tanıtım filminiz aracılığıyla müşterilerinize sunabilirsiniz.

 Tanıtım filmi çekiminizin etkili olabilmesi ve doğrudan hedef kitleye ulaşabilmesi için kullanılacak senaryonun oldukça akıcı ve sürükleyici biçimde yazılmasını sunuyoruz.

Kelime olarak “üretim” anlamını taşıyan prodüksiyon; tanıtım filmi çekimi öncesinde, film içeriğinde neler tanıtacağımız ve filmin temasının belirlenmesi aşamasının bulunduğu fikir aşamasını barındıran bir süreçtir

 Kısa ve öz anlatım yapmanızı gerektiren tanıtım filmi, kısa sürede doğru aktarımı gerçekleştirebilmeyi hedefler. Kaliteli çekimlerimiz sayesinde görüntülerin hazırlanmasından sonra, kurgu ekibimizin ses ve montaj işlemlerini tamamlaması ile tanıtım filminiz hazır olacaktır.

Tanıtım filminizin başlangıç aşaması olan ana fikirden itibaren, senaryo, kurgu ve daha birçok konuda size yardımcı olabilmemiz için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Diğer Hizmetlerimiz