SEO HİZMETİ

SEO HİZMETİ

SEO Hizmeti

Search Engine Optimization kısaltması olan SEO hizmeti arama motoru optimizasyonu olarak dilimize çevrilmiştir. SEO hizmeti arama motorları içerisinde web sitelerinin belirli anahtar kelimelerde üst sıralara yükseltilmesini sağlayan işlemler dizininden oluşmaktadır.

Web sitesinde organik hitlerin, ziyaretçi sayısının ve dönüşüm oranlarının arttırılması Wov Ajans ile birincil hedefiniz olmaktadır. Öte yandan reklam gibi yüksek maliyetlere sahip dijital pazarlama tekniğini sollayan SEO işlemi en çok tercih edilen popüler dijital pazarlama yöntemidir.

SEO Nedir?

Arama motorlarının son yıllarda yaptığı yenilikler kullanıcı odaklı olmuştur. İstediği anahtar kelimede aradığı sonuca en kısa sürede ulaşmak isteyen kullanıcılar için oluşturulan algoritmalar bulunmaktadır. Bu algoritmalar sayesinde aranan anahtar kelime ile alaka düzeyi en yüksek olan web sitesi kullanıcının karşısına çıkartılmaktadır. SEO işlemi ise kullanıcının karşısına çıkartılmak istenen web sitesinin istenen anahtar kelimeler ile alaka düzeyini üst seviyeye ulaştırmak için yapılan optimizasyon işlemidir. Optimizasyon işlem ve süreçlerini sizin için tamamlayan ve takip eden Wov profesyonel ekibi SEO işlemlerinizi başarı ile yönetmek üzere oluşturulmuştur.

Neden SEO Yaptırılmalı?

SEO işlemini sıklıkla yaptıran web sitesi türleri genellikle blog, kurumsal, e-ticaret web siteleridir. Ürün veya hizmetlerini pazarlayan firmalar genellikle Pazar yerlerinde yüksek komisyon bedelleri ile karşı karşıya kalmaktadır. Ancak firmanın kendine özgü web sitesini kurması ve SEO yaptırması tek seferlik bir maliyettir. Ancak reklamlar ve komisyonlar sürekli maliyetler oluşturmaktadır.

Yapılan işlem ile üst sıralara yerleşmeyi başaracak web sitesinin organik trafikleri doğal olarak artacaktır ve site sahibi firma yüksek komisyon oranları ödemek yerine özgün müşteri portföyünü oluşturarak birçok maliyetten kurtulacaktır.

SEO sayesinde web sitesinin birçok eksikliği ve hatası düzeltilmektedir. Yapılan başlıca işlemler şöyledir ;

  • Anahtar kelime belirleme
  • Sektörel rakip analizi
  • Görsel SEO
  • Hataların tespit edilmesi
  • SEO uyumlu içerik girişi

Diğer Hizmetlerimiz