PR VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ

PR VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ

PR ve Organizasyon Hizmetleri

Bir ürünün veya hizmetin tanıtımının geniş halk kitlelerine planlı olarak yayılmasına PR denmektedir. PR  açılımı olan Public Relations kelimesi dilimizde tam olarak karşılığını bulamamıştır. PR çalışması, halkla olumlu ilişkiler kurulmak üzere oluşturulan organizasyon hizmetlerimizdendir. Organizasyon hizmetleri oluşturmak için parlak ve yenilikçi tanıtım fikirlerinin ortaya atılması Wov Ajans ve iş ortakları ile mümkündür.

PR Nedir ?

Halkla ilişkiler ve organizasyon hizmetleri birçok araç kullanılarak yapılabilir. Grafik tasarım, reklam filmi, broşür vs. en klasik olan PR hizmetleridir. PR tanıtımlarının yapılmasını sağlayan birçok unsur bir arada çalışmaktadır. Medya yönetimi, kurumsal kimlik, kitle iletişim araçları PR için birlikte çalışan unsurladır.

Örneğin yeni çıkmış olan bir kitap için yapılacak PR çalışmasında şaşırtıcı, renkli ve farklı detaylar bulunmaktadır. Ancak genel amaç yeni ve çarpıcı olduğu düşünülen hizmet veya ürünün tanıtımını alışıla gelmedik şekilde gerçekleştirmektir.

Yaratıcı bakış açıları ile oluşturulan kurumsal öykünüz marka gerçeğinizi yansıtırken kurumsal kimliğinizde kalıcı olumlu etkiler bırakacaktır. Dijital medya ajanslarının ve reklam ajanslarının yaptıklarından çok daha farklı olarak markalar ve halk arasındaki iletişimin doğrudan sağlanmasını PR ve organizasyon hizmetleri sağlamaktadır.

Kaliteli PR organizasyonları oluşturmanın en temel maddesi çeşitlilik ve yeniliktir. Bir PR hizmeti içerisinde markanın ihtiyacı olan tüm iletişim araçları bulunmalıdır. Gerekli olanı analiz etmek yaratıcılık gücü ile ortaya çıkıyor. Markanın ihtiyacı olan kurumsal kimlik yenilemesi olabilir veya tasarım, baskı dijital pazarlama çözümleri olabilir. Kendinize uygun yenilikçi çözümlere ulaşmak için Wov Ajans iletişim kanalları ile bize ulaşabilirsiniz.

 

Diğer Hizmetlerimiz