KURUMSAL KİMLİK VE GRAFİK TASARIM

KURUMSAL KİMLİK VE GRAFİK TASARIM

Kurumsal Kimlik ve Grafik Tasarım

 Kurumsal kimlik markanın imajını, pazarlamasına yansıttığı, potansiyel kullanıcılarda ilk izlenimi oluşturan unsurdur. İyi ve doğru bir kurumsal kimlik oluşturmadan hizmet veya ürünün tanıtılması oldukça yanlış bir durumdur.

 Markanın misyon ve vizyonunu yansıtmak istediği özler kurumsal kimlikte bulunur. Markaya imaj yaratılmasını sağlayan en önemli unsurlar grafik tasarımı ve yaratıcılıktır. Wov ajans ekibinde bulunan grafikerler ve kreatif direktörler ile tecrübeli iş ortakları sayesinde profesyonel kurumsal kimlik yapınızı kuruyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

  Kurumsal kimliği oluşturan en önemli öğe markanın logosudur. Logo çizimi ve renklendirilmesinden önce yapılan analiz süreçleri oldukça önemlidir. Logo üretiminde marka ve ürüne özgü tasarımların özenle kullanımı kullanıcılara yansıtılacak imajı büyük ölçüde desteklemektedir.

Kurumsal kimlik tasarımı her zaman profesyonel bakış açısı gerektirmiştir. İlk bakışta oldukça basit ve tecrübe gerekmeyen bir iş gibi görünse de grafik tasarım oldukça meşakkatlidir. Kurumsal kimlik oluşumunda kalıp logo yazılımları özgünlüğünüzü zedeleyebilir.

Kurumsal kimliğin pazarlanmasını kuvvetlendiren logo tasarımları üzerine uzunca çalışılır ve düşünülür. Çünkü bir kurumun logo kullanımı neredeyse ömür boyudur. Bunun sebebi ise marka kullanıcılarına verilen güvendir. Belki tek seferlik tasarlanan logolar işinizi görecektir. Ancak yeniliklere açık, geliştirilebilir logoların oluşturulması Wov Ajans ekibi sayesinde sizler için mümkün kılınmaktadır.

Müşterilerin marka hakkındaki görüşlerini oluşturan logolar, kurumsal kimliğinizi pazarlamanıza ciddi anlamda yardımcı olabilir. Çünkü logo ile birlikte oluşturulan ürünlerin tarzları az çok birbirini yansıtmaktadır. Birçok tekstil markasında görüneceği üzere marka değerine istenen fiyatlar ürüne istenen fiyatlardan çok daha yüksektir. Kurumsal marka kimliği oluşturmayı Wov Ajans ile tamamlayarak bir sıfır öndesiniz.

 

 

 

Diğer Hizmetlerimiz