HABER VE MEDYA YÖNETİMİ

HABER VE MEDYA YÖNETİMİ

Haber ve Medya Hizmetleri

Haber ve medya hizmetleri birçok web sitesinin ihtiyacı olan içeriklerin hazırlanmasını kapsayan bir hizmettir. Wov Ajans olarak güncel gelişmelerden meydana gelen güncel haber dizinlerini web sitenize entegre edebiliriz. Robotlar sayesinde web sitenizdeki içeriklerin güncel kalmasını sağlayabiliriz. Öte yandan gündemin takip ettiği popüler gelişmeler hakkında özgün ve  habercilik anlayışına uygun, kaliteli içerik üretimini Wov Ajans ekibinden özel medya hizmeti olarak alabilirsiniz.

Hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı içerisindeki Wov Ajans sayesinde entegre hizmetler sunulmaktadır. Günümüz medya anlayışına çevrimiçi sosyal mecralar da dahil olmuştur. Dolayısı ile web sitenizin bağlı bulunduğu sosyal medya platformlarında güncel gönderilerin hazırlanması Wov Ajans ekibinde ve iş ortaklarında bulunan deneyimli editörler ve grafikerler tarafından gerçekleşmektedir. Haberler güncel olma zorunluluğu içerisinde doğru bilgiyi aktarırken Wov ajans hizmet gamında bulunan sosyal medya hizmetleri ile öne plana çıkartılmaktadır.

Medya hizmetleri içerisinde geçmişe yönelik arşiv bulgularının derlenmesi hizmeti habercilik ve haber oluşturma açısından oldukça kıymetlidir. Haber oluşturmak için İstenen kriterlere göre bilginin derlenmesi oldukça vakit alan bir konudur. Wov Ajans derin tecrübesi ile habercilik ve medya arşivlerine ulaşarak istenen bulguları sizler için gözler önüne sermektedir.

Haber ve Sosyal Medya Etkileşimi

Medyacılık anlayışı içerisine dahil olmuş sosyal medya organlarında haber sayfasını öne çıkartmak için birçok organik hizmet bulunmaktadır. Haber profilinin öne çıkartılması takipçiler, beğeniler ve yorumlar ile mümkün olmaktadır. Doğrudan okuyucu ve kullanıcı etkileşimlerinizi artıracak faaliyetleri sosyal medya hizmetleri kapsamında Wov Ajans’ın deneyimli ekibinden alarak yenilikçi hizmetlerin farkına varabilirsiniz.

Öne çıkmanın ipucu ise anlaşılır ve şeffaf haber üretmekte yatmaktadır. Haberler ile üst sıralarda adınızdan bahsettirirken kullanmış olduğunuz bilgilerin niteliklerinden haberdar olmanız, tüzel ve bireysel kişileri güvende tutacaktır. Sizler için sunulan haber ve medya hizmetlerinin süreçlerini ve etkilerini derinden takip eden Wov Ajans ile işinizi bir sıfır öne taşıyabilirsiniz.

 

Diğer Hizmetlerimiz