Urla Web Tasarım

Urla Web Tasarım

Urla Web Tasarım

Urla web tasarım, kurumların kimliğinin yansıtılması ve tanıtım faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla ulusal ve uluslararası ağ ortamında yayınlanan web sitelerini tasarlıyoruz. Video, metin, fotoğraf ve ses kaydı gibi tüm araçları kullanarak dijital ortamdaki kimliğinizi oluşturuyoruz. Böylece ilgili firma, marka, ürün veya şahıs için web tasarım oluşturarak, web dünyasında hızlı bir şekilde yükseliş göstermesini sağlıyoruz.

Web Tasarım Süreçlerimiz

İzmir web tasarım, ticari veya kurumsal web sitelerinin tasarım süreçlerini belirli süreçlerden geçerek tasarlıyor. Bu süreçler aşağıdaki gibi gerçekleşiyor:

·         İlgili firmanın içeriğini araştırır, potansiyel müşterisini ve beklentilerini belirler, ulaşmak istedikleri amaçları saptayıp, çalışmalara başlıyoruz.

·         Yapılan araştırmalar neticesinde alınan izlenimleri ve fikirleri müşteriler ile paylaşıyoruz. İşin tüm gerekliliklerini web tasarım hizmet sürecinde planlanan ve programlanan projelere aktarıyoruz.  

·         Web sitesinin genel konseptini, sayfaların dizaynı, kod geliştirme, kod yapısıyla birlikte web tasarım ve kodlama, tasarımın bütünleşmesi, veri girişi sağlama, test yapma, yayına giriş aşamalarını yapıyoruz.  

·         Bilgisayar, laptop, telefon, tablet ve diğer cihazlar ile açılabilen ve kullanılabilen responsive özelliklerini ayarlıyoruz.

·         Bütün bilgilerin yedeklenmesini sağlayarak güvence sağlıyoruz.

·         Ulusal ve uluslararası medyada ön plana çıkmak için çeşitli dil desteği sağlıyoruz.

·         SEO uyumlu web tasarım ile arama motorunda sürekli değişen ve yenilenen algoritmalara uygun içerikler girmenize kolaylık kazandırıyoruz. İçeriklerin firmaya, ürüne, markaya veya şahsa uygun seçiyor ve ideal uzunlukta kelimeler ayarlıyoruz.

Tüm bu süreçlerin profesyonel bir şekilde gerçekleşebilmesi için İzmir web tasarım olarak çalışmaları titizlikle gerçekleştiriyoruz. Web sitesinde ilgili konuya ilişkin tasarımlar gerçekleştirildikten sonra ihtişamlı dokunuşlar sağlayarak sayfaları, ilgi çekici bir hale getiriyoruz. Bu sayfanın tasavvur olmasını sağlamak ve potansiyel kullanıcılar tarafından ziyaretini artırmak için tüm tarayıcılarda sorunsuz işleyen web tasarımı oluşturuyoruz.

Her geçen gün yenilenen algoritmaları dikkate alarak, kullanıcılar için verimli ve ihtiyaç duydukları bilgileri bulmaya hedefli profesyonel web sitesini oluştururuz. Bununla beraber, ara yüzde yer alan video ve ses uyaranları ile potansiyel kullanıcının kolay ve hızlı anlayış geliştirmesi de sağlıyoruz. Bu sayede, kullanıcıların web sitesinde daha uzun süre kalmasına olanak tanıyoruz.